8 Mart 2013 Cuma

Vero Moda EventDün Halit Selim Paşa Yalısı'ında gerçekleştirilen Vero Moda defilesinden selamlar!

Aslında bu fotoğraflar post amaçlı çekilmedi hatta farkettim çektiğim hiçbir fotoğrafı post amaçlı çekmiyormuşum ben meğersem o yüzden 1 yıl önce yaptığım "ne giydim" postu ilk ve tekmiş.. :P

Herneyse.. Kafamdaki "Defileye ne giyilir? Ne giysem de üşümesem? Ne giysem de rahat etsem? Ne giysem de şık olsam? Ne giysem de ortama her türlü uygun olsa?" sorularımın sonucu olarak giymesi en kolay, şıklığı tartışılmaz, her ortama uyum sağlayan yani kısacası en en "easy" kombini uydurdum: Black and Gold! 
Halihazırda biraz üşütmüş olduğum için (içindeki gri hırka bu nedenle giyilmiş olup post yapacağımı tahmin etmediğim için fotoğraf çekerken çıkarmayı akıl edemediğimi not ederim) daha fazla üşümemek için de etek yerine siyah skinny jean en ideali. Tamam işte bitti gitti!


karşıdan güneş geldiğinde gözlerimi kesinlikle açamadığım doğrudur! :)


  
   Sadrazam Suit'e girince dedim ki benim odam oda mı?  Şaka bir yana, bu odada bir gün kalsam kendimi sadrazam zannedebilirim, ertesi gün Meşrutiyet'i ilan etmeye kalkabilir, Akdeniz'i türk gölü haline getirmeye kalkabilirim. Öyle bir havası var gerçekten! Herşey altın kaplama, tuvaletteki musluklara kadar! neden fotoğrafını çekmediysem..

   Düğünümü burda yapabilirim, evet. Düğün yerime, ilk dans şarkısına, gelinliğe karar verdiğime göre geriye küçük bir ayrıntı kaldı, damadı bulmak..

  Defileden de birkaç kareyle postumu sonlandırabilirim.. :)


    jean : Vila
gömlek: Bershka
kemer ve ayakkabı: Mango
kaban : Tüzün 
kolye : Pieces

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder